piątek, 7 listopada 2008

Dancetination Club Edition

Już 10 listopada, a więc za 4 dni, odbędzie się najbardziej roztańczona impreza klubowa, Dancetination Club Edition.

W klubie Ekwador, koło Poznania zagoszczą znakomici DJeje zarówno zagraniczni (Sean Tyas, Simon Patterson, Super 8 & Tab, Markus Schossow ) jak i krajowi (Insane, Charlie, Night, Quiz).

Agencja MSM Events z przyjemnością informuje wszystkich klubowiczów o kolejnych atrakcjach, które przygotowuje, by ten niepowtarzalny event posiadał równie niepowtarzalną oprawę. Będziemy m.in. mogli podziwiać tancerki w strojach, których choreografie z pewnością uatrakcyjnią występ każdego z DJów. Będą też miały miejsce pokazy laserowe, a także inne efekty świetlne, które stworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Co więcej, dodatkową atrakcję z pewnością stanowić będą specjalnie przygotowane na tę okazję wizualizacje.

Aktualnie zakończyła się internetowa sprzedaż biletów poprzez stronę FTB.pl. Bilety na Dancetination będzie jednak można dostać przed samą imprezą, w kasach biletowych klubu Ekwador w cenie 30 zł.

Aby niezmotoryzowani klubowicze nie byli pozbawieni możliwości uczestnictwa w imprezie, MSM Events rozważa opcję wynajmu autokaru i zapewnienia transportu z Poznania do Ekwadoru. Wszystkich zainteresowanych ewentualnym dojazdem prosimy o zgłaszanie się pod adres info@msmevents.com

WIĘCEJ

Brak komentarzy: