czwartek, 1 października 2009

Prezenty od Richarda Duranda

Sony Music Poland, Prologic Music i MSM Events zapraszają wszystkich fanów muzyki klubowej na sensacyjne spotkanie z gwiazdą tegorocznej edycji Senasation Wicked Wonderland Richardem Durandem, które odbędzie się 3 października o godzinie 16.00 w sklepie Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

Spotkanie z autorem wydanego niedawno albumu „Always The Sun” będzie okazją do otrzymania autografu, zrobienia sobie zdjęcia z artystą i porozmawiania o muzyce.Richard przygotował dla swoich fanów niespodziankę - pierwsze osoby, które pojawią się na spotkaniu otrzymaja w prezencie duży plakat z autografem artysty. Ilość plakatów jest ograniczona, więc kto pierwszy ten ... wyjdzie ze spotkania z unikalną pamiątką. Zachęcamy też do przyniesienia ze sobą płyt Richarda Duranda lub ich zakupu na miejscu - na płytach również mozna będzie uzyskać autograf artysty.Sklep przygotował specjalną ofertę z muzyką klubową, więc spotkanie z Richardem moze być szansą na powiększenie swojej kolekcji płyt.

Ze swojej strony Sony Music Poland obiecuje, że sobotnie spotkanie z Richardem Durandem nie będzie ostatnim spotkaniem z artystami tworzacymi muzykę elektroniczną.O kolejnych spotkaniach będziemy Was informować na bieżąco.

Brak komentarzy: