poniedziałek, 23 listopada 2009

Pierwsza gwiazda Trance Xplosion 2010!

Mamy przyjemność poinformować Was, iż pierwszą gwiazdą przyszłorocznej edycji Trance Xplosion , która odbędzie się 13 lutego 2010 będzie nie kto inny, a dobrze Wam znany Simon Patterson

Simon Patterson - jedna z najbardziej pożądanych postaci muzyki klubowej, zadebiutował jako producent w 2006 roku. To właśnie wówczas jego utwór „F-16” okazał się prawdziwym, klubowym trzęsieniem ziemi. Następnie pojawił się krążek „Strip Search/Panic Attack”, oraz „We’ll See/ Bulldozer” - singiel najwyższej klasy. Kawałek „Bulldozer” był grany przez niemal każdego DJ’a na świecie, dotarł także na szczyt w niejednym rankingu. Swoją pozycję osiągnął między innymi dzięki wsparciu największych gwiazd, takich jak: Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Buren czy Ferry Corsten.


Jak na tak mało doświadczonego producenta, Patterson osiągnął zatem bardzo wiele. Gdy jeszcze dodać do tego fenomenalne produkcje i miksy pod pseudonimem Dogzilla, to śmiało można stwierdzić, że Simon jest gwiazdą wielkiego formatu. Pomimo tego, że miksowanie pod pseudonimem Dogzilla było jego wielką pasją przez kilka lat, Patterson poczuł że już czas zacząć „wielkie” DJ’owanie oraz produkowanie. Jego styl można określić jako nieco mroczny, pulsujący oraz energiczny. Będąc na imprezie, na której występuje Simon, można robić tylko jedno - tańczyć. W ciągu ostatnich lat zagrał on na niemal wszystkich, znanych eventach oraz wydarzeniach w prawie każdym zakątku świata.

W tym roku, w rankingu DJ MAG TOP 100 Simon Patterson awansował aż o 22 pozycji na 42 miejsce!


http://www.youtube.com/watch?v=RcoTFtTgU7k

http://www.youtube.com/watch?v=ZWw003ta9NI

http://www.youtube.com/watch?v=vyj-C7nxhyY

Brak komentarzy: