piątek, 30 lipca 2010

EMISJA NA CAŁY ŚWIAT – reportaż z ASOT 450!


Film - reportaż z eventu ‘A STATE OF TRANCE 450 Polska’, którego główną gwiazdą był ARMIN VAN BUUREN, w Hali Stulecia we Wrocławiu 24 kwietnia 2010, a organizatorami imprezy byli ALDA EVENTS oraz MSM EVENTS zostanie wyemitowany dla widzów na całym świecie! Twórcą filmu jest
Andrzej Dziedzic z Telewizji Polskiej.

Film - reportaż pt. „CZARODZIEJE TRANSU” w TVP Polonia:

Planowane terminy emisji:

Sobota,        31 lipca,     godz. 15.30 w PL,   (prime time w Australii)
Niedziela,     01 sierpnia,     godz. 23.30 w PL,   (prime time w Europie)
Piątek,          06 sierpnia,     godz. 03.05 w PL,   (prime time w Ameryce)


Program TVP Polonia: http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=3

O filmie:
Jak to możliwe, że na koncercie muzycznym, przed wielotysięczną widownią stoi jeden tylko człowiek i porusza tanecznym tłumem tak, jakby im wszystkim zafundował wspólną podróż w jakąś piękną, wielowymiarową przestrzeń? Wielowymiarowość tej przestrzeni widać, kiedy się otworzy oczy na scenę i na to, co się wokół niej dzieje, gdy reżyserzy efektów wizyjnych tworzą na żywo iluminacje świetlne. W potężnej przestrzeni czystego dźwięku stereofonicznego jest jeszcze coś niezwykłego: jeden rytm tańca dla kilkunastu tysięcy osób, od pierwszego, do ostatniego rzędu. "Odlatujemy od codzienności w przyjemnym rytmie" - usłyszałem od jednego z uczestników. Czy to oznacza, że ten muzyczny trans łączy tłum w jakimś pragnieniu lepszego życia?
Reportaż z takiej właśnie imprezy, jaka się odbyła w Hali Stulecia, 24 kwietnia we Wrocławiu jest próbą pokazania tego fenomenalnego zjawiska, okiem kamery Andrzeja Dziedzica - reżysera filmów dokumentalnych i oświatowych Telewizji Polskiej.
Ten reportaż jest skierowany nie tylko do klubowiczów, ale też do pokoleń, które boją się przełamać lęku uczestnictwa w wielkich wydarzeniach muzycznych, pomimo, że nie ma tam zakazu wstępu dla miłośników tańca po pięćdziesiątce. Nie chodzi tu wcale o pięćdziesiątkę wódki! W tym tłumnym tańcu wszyscy czują się piękni i młodzi!

Brak komentarzy: