czwartek, 23 września 2010

Godskitchen – światowa marka w obiektywie! Druga pula biletów od 21.09!Jakie są najlepsze imprezy małego kalibru? Domówki oczywiście! Jeśli domówki to gdzie? Oczywiście w kuchni! W ten właśnie sposób zrodził się pomysł, który był zaczątkiem nowego projektu o nazwie Godskitchen! Bo gdzie znajdziemy lepsze miejsce na dobrą imprezę jak nie w tej najwspanialszej kuchni - kuchni boga!
I tak właśnie w połowie lat dziewięćdziesiątych w Wielkiej Brytanii imprezy pod znakiem Godskitchen stały się punktem początkowym do marszu w stronę statusu marki globalnej!
Dziś Godskitchen to z pewnością synonim klubowych imprez na najwyższym poziomie, oryginalne projekty scen oraz niesamowita oprawa audio-wizualna. Oryginalnie marka związana przede wszystkim z muzyką trance, w ostatnich latach Godskitchen pokazało zdolność rozwoju również w kierunku innych gatunków prezentując przede wszystkim nowoczesną taneczną muzykę elektroniczną. Imprezy Godskitchen to muzyczne wydarzenia odbywające się na całym świecie w najbardziej spektakularnych lokalizacjach - Perth, Sydney, Adelaide oraz Melbourne w Australii, Dżakarcie, Kijowie, Budapeszcie, Birmingham, Capetown, Johannesburgu. Na mapie trasy Godskitchen po globie nie może zabraknąć Turcji, Tajwanu, Indonezji, Filipin oraz Meksyku!
Godskitchen Polska 2010 - 27.11 - hala Arena Poznań

Nie ma mowy o tym, by Godskitchen ominęło nasz kraj. Po ogromnych sukcesach frekwencyjnych oraz niesamowitej ilości pozytywnych recenzji jakie zebrały 2 ostatnie halowe eventy Godskitchen w Polsce, czas nadszedł na 3 odsłonę GODSKICTHEN POLSKA! Znamy już 3 artystów tegorocznej edycji (Cosmic Gate, Tocadisco oraz Umek) i czekamy na ogłoszenie  kolejnych. Tymczasem wszystkich niecierpliwych, którzy wysyłali, dzwonili i pytali o bilety, informujemy, że już dzisiaj o godzinie 20.00 rusza sprzedaż 2 (ograniczonej!) puli w cenie 90zł! Tylko w bileterii FTB.pl!

Dołącz do uczestników GK na facebook: 

Brak komentarzy: