piątek, 15 października 2010

Pełen line-up Godskitchen Polska 2010!


Tocadisco, Cosmic Gate, Umek, Moguai, tyDi oraz Myon & Shane 54 to zagraniczna część składu Dj’ów, którzy dostarczą Wam niesamowitych wrażeń 27 listopada w Poznaniu podczas Godskitchen Polska 2010.

To już 3 halowa edycja tej imprezy. Najbardziej urozmaicone muzycznie Andrzejki w Polsce to gwarancja dla wszystkich miłośników muzyki klubowej, że ta noc na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Oprócz przedstawicieli świata muzyki tanecznej spoza granic naszego kraju, wystąpią dla Was również polscy Dj’e, którzy z pewnością dadzą z siebie wszystko aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Zagrają dla Was:

ADAMUS
 

Producent muzyczny, dj, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz.
Od 2000 roku coraz aktywniejszy na polskiej scenie klubowej Jako kompozytor i współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: “3K-ene due”, “Radio Leniwa Niedziela”, “Warszawa” Ścieżką Dźwiękowa, “Winyl Deser”, WET FINGERS i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza HIP HOPU i muzyki klubowej.
Produkował remixy dla wielu zespołów (MANNAM, MYSLOWITZ, KASA, FUTRO, CONTRA, PAPRIKA CORPS.WSZYSTKIE WSCHODY SŁOŃCA). Współpracował z wieloma polskimi muzykami m.in. MICHAŁEM URBANIAKIEM. Występował z czołówką dj’ów światowych (CARL COX, TIMO MAAS, ARTFUL DODGER, EDDIE AMADOR, CHUS & CEBALLOS, SASHA i wieloma innymi).
Współkomponował muzykę do przedstawień teatralnych i filmów (m.in. Wrocławski Teatr K2 -przedstawienie “MC MAYAK”, offowy film “ARCHE”.
Współtworzył wraz z JANUSZEM STOKŁOSĄ muzykę do musicalu “ROMEO I JULIA” w reżyserii JANUSZA JÓZEFOWICZA, gdzie także gościnnie występował.

Rok 2006 rozpoczął się od sukcesu. Kompozycja NU LIMIT duetu WET FINGERS oparta na samplu zespołu KOMBI (BEZ OGRANICZEN) szturmem opanowała track listy polskich dj’ów. Jeszcze większym przebojem duetu Wet Fingers okazał się „Hi Fi Superstar”. Zasłużył sobie na 2 nominacje do Eska Music Awards, pierwsze miejsca na listach przebojów i zasłynął jako polskie nagranie najchętniej grane w klubach w roku 2006. W 2008 roku zadebiutowała płytą długogrającą formacja WET FINGERS.

http://www.myspace.com/djadamus

BARTES

Prezenter Radia Planeta Poznań. Dobrze kojarzona twarz na polskim rynku klubowym. Przez dwa lata rezydent na Polskę ekskluzywnych imprez Bacardi - B – Live. Dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009 a na co dzień rezydent 3 klubów w Wielkopolsce. Od roku 2007 swoich inspiracji szuka na legendarnej wyspie Ibiza. Dziś śmiało może powiedzieć ze jego marzenia się spełniają. Dowodem na to są jego pierwsze sety w klubach na ibizie,

W roku 2010  na zaproszenie Miguela Garhji  gościł w Ibiza Global Radio. Tam  zagrał godzinnego seta w audycji DeepFusion. W setach Bartesa usłyszycie house w najlepszym wydaniu. Jego szerokie horyzonty muzyczne sprawiają, że łatwo odnajduje się w każdym miejscu. Gra wesołe i porywające do tańca funky, deep, progressive,  a nawet nowoczesny tech house. Cały czas jednak zmysłowo i bardzo klubowo, to charakteryzuje dj'a Bartes.

W każdą sobotę o godzinie 2 w nocy dj Bartes zabiera wszystkich fanów muzyki klubowej na jednogodzinną muzyczną podroż po klubowej mapie świata w jego autorskiej audycji THIS IS MY HOUSE na antenie Planety Poznan. Obecnie wspólnie z dj’em neeVald’em realizuje projekt swoich imprez pod nazwa La Noche De Eivissa, zainspirowani tym co usłyszeli na wyspie Ibiza postanowili  przekazać muzyczną dusze hiszpańskich Balearów.

"Każdy set jest jak bicie serca"

www.djbartes.com
http://poznan.planeta.fm/radio/ludzie-radia/Poznan/bartosz-kups

CHRISTOPHER GRüNING (MSM DJ’s Collective)

Reprezentant doskonalej techniki miksu, pod wrażeniem której jest wielu bardziej doświadczonych DJ'ów. Swoją przygodę rozpoczął w Szkocji, gdzie miał okazje grać na lokalnych imprezach, szkoląc swoje umiejętności pod okiem szkockich DJ'ów. Inspiruje się muzyką takich postaci jak Mathew Jonson, Kollektiv Turmstrasse czy Extrawelt. W swoich setach reprezentuje muzykę techno, minimal, oraz neo-trance. "Nie ma rzeczy nie możliwych " to zasada, która towarzyszy mu na co dzień. Członek MSM DJ's COLLECTIVE.

http://www.facebook.com/christophergruening
http://www.msmbooking.com

VENTI OTTO (MSM DJ’s Collective)

Ambitny indywidualista. Razem z Christopherem są założycielami Audio-Contrast - kolektywu który cechuje własny styl, oparty na technicznym brzmieniu. Venti Otto najbardziej odnajduje się w klimatach techno, tech-house oraz minimal. Jego sety są pełne energii i dynamiki.  Mottem życiowym Venti Otto jest " Life is too short to waste your chance - so follow your soul and fuck the rest!". Członek MSM DJ’s COLLECTIVE.

http://www.facebook.com/pages/Venti-Otto/127200390623855?ref=ts
http://www.msmbooking.com

Tym samym znamy już pełen skład Dj’ów tegorocznej edycji Godskitchen. Już niebawem wypatrujcie kolejnych newsów dotyczących szczegółów tegorocznej produkcji Godskitchen w Poznaniu!

BILETY w cenie 93PLN (90PLN Karta Klubowicza) dostępne są w bileterii FTB.pl oraz w stałych punktach sprzedaży w Poznaniu:
·    RockLongLuck, ul. Pólwiejska
·    Centrum Informacji Miejskiej, ul. Ratajczaka 44
·    DJ PRO, ul. Sienkiewicza 20
·    kasy hali Arena Poznań


Zapraszamy też do dołączania do fanów Godskitchen na oficjalnej stronie wydarzenia na facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=150762541603224&ref=ts

Brak komentarzy: