poniedziałek, 3 maja 2010

Global Gathering - wszystko w jednym miejscu!!!

Podział scen na GG2010!

Z pewnością trzecia edycja festiwalu Global Gathering będzie wyjątkowa. Świadczy o tym choćby niesamowite zainteresowanie tegorocznym festiwalem, nie tylko w kręgach fanów muzyki klubowej! Powód jest prosty, a właściwe są dwa główne powody: na Global Gathering Polska 2010 wystąpią jedni z najbardziej oczekiwanych artystów muzyki elektronicznej ostatnich lat! Paul van Dyk i Carl Cox zawitają do naszego kraju po długiej nieobecności. Nie można jednak zapominać o całej plejadzie doskonale wszystkim znanych gwiazd oraz wielu nowych, świeżych twarzach sceny klubowej.

5 czerwca na Torze Poznań odbędzie się istna uczta muzyczna, na której serwowane będą najlepsze dania z gatunków trance, house, techno oraz hardstyle.
Poniżej prezentujemy Wam podział artystów GG2010 z uwzględnieniem poszczególnych scen.

OPEN AIR MAIN STAGE

Paul Van Dyk
Steve Angello
John Digweed
Giuseppe Ottaviani (Live)
Abel Ramos
Paul Thomas
Neevald
Erijef Massive (Live)

‘THE REVOLUTION CONTINUES’ ARENA

Carl Cox
Nic Fanciulli
Josh Wink
Cristian Varela
Yousef
Jon Rundell

GODSKITCHEN ARENA

Judge Jules
John O Callaghan
Filo & Peri
Simon & Shaker
Jerome Ism-Ae
Micky Slim
Myon & Shane 54
Sebastian Gamboa (Pacha Ibiza)
Inox
Mike Wind vs. Second Mind (MSM DJ’s Collective)
Jacob (MSM DJ’s Collective)

Q-DANCE ARENA

Tatanka
Endymion
Wildstylez
Alpha²
Davide Sonar
A*S*Y*S
Scope DJ
Digital Punk
ResQ
Cue Factor
Digital Abuse
+ MC Chucky

DELUXE ARENA

Sebastian Gamboa (Pacha Ibiza)
Neevald
Adamus
Andrew Sommers (MSM DJ’s Collective)
Fank (MSM DJ’s Collective)
Peter Drum (MSM DJ’s Collective)
Hywel

SCENA NIESPODZIANKA

Micky Slim
Wet Fingers
….
….
….
….
….


Pozostali polscy DJ’e, którzy zostaną wkrótce przyporządkowani do scen:
Poziom X
Marcin Żyski
Venti Otto (MSM DJ’s Collective)
Christopher Grüning (MSM DJ’s Collective)
Dap (MSM DJ’s Collective)
…i inni

Istnieje jeszcze możliwość, że pojawi się jeszcze jedna dodatkowa scena muzyczna na tegorocznym Global Gathering. Więcej informacji wkrótce.

Hymn Global Gathering Polska 2010

Tegoroczna, polska edycja festiwalu będzie miała również swój oficjalny hymn. Utwór autorstwa Second Mind feat. Ina pod tytułem „Sway your heart” już w przyszłym tygodniu zostanie udostępniony wszystkim klubowiczom. Track ten pojawi się również w ogólnopolskich stacjach radiowych.
Tymczasem, namiastkę tego, co usłyszycie w utworze „Sway your heart” możecie usłyszeć w podkładzie muzycznym oficjalnego spotu telewizyjnego GG2010.

http://www.youtube.com/watch?v=CvZ9dbHoJ7IBILETY:

Przypominamy, że bilety na festiwal Global Gathering dostępne są na www.ticketplanet.pl w cenie: 133 PLN. Dostępne są również bilety Deluxe w cenie 450 zł.
UWAGA!
28 kwietnia nastąpi zmiana ceny biletów.

Samolot ekipy Flying Bulls na Global Gathering 2010!

Już 5 czerwca podczas festiwalu Global Gathering oprócz gwiazd światowego formatu jak Paul van Dyk, Carl Cox, Steve Angello, John Digweed czy artystów sceny Q-Dance a także wielu innych czas umilać Wam będą niesamowite akrobacje lotnicze w wykonaniu jednego z samolotów Red Bull Team należących do floty The Flying Bulls.

Pokazy powietrzne to już tradycja Global Gathering. Z pewnością tworzą wyjątkowy klimat imprezy.

Flying Bulls to jedna z najbardziej utalentowanych ekip pilotów akrobatycznych, która podróżuje po całym świecie dając pokazy swoich powietrznych umiejętności. Skupieni wokół Hangaru-7 wykorzystują najlepsze maszyny latające do wykonywania nieprawdopodobnych ewolucji. Samolot wykorzystywany do pokazów akrobatycznych ma maksymalnie zredukowaną masę, między innymi poprzez mocowanie skrzydeł bezpośrednio do ramy kadłuba oraz podwoziu z tytanu. Zbiornik paliwa mieści zaledwie 60 litrów paliwa co jest jednak wystarczające na wykonanie akrobacji.

Wkrótce pojawią się informacje o kolejnych nie muzycznych atrakcjach festiwalu.

Drodzy Klubowicze, nie podnosimy znacząco ceny biletów ze względu na to, że kurs Euro wydaje się być stabilnym. Nie widzimy dlatego też powodu, pomimo tak mocnego składu artystów, aby podwyższać znacząco ceny biletów. Mamy nadzieję, że dla wszystkich wybierających się na Global Gathering ten fakt jest dobrą wiadomością.

Global Gathering w Internecie. Konkurs.

Drodzy Klubowicze, możemy już oficjalnie ogłosić iż ruszyła tegoroczna odsłona oficjalnej strony internetowej Global Gathering Polska.

http://www.globalgathering.com/pl

Znajdziecie tam wszystkie najświeższe newsy dotyczące festiwalu, możecie zajrzeć do galerii ze wszystkich światowych edycji GG oraz dowiecie się podstawowych informacji logistyczno-organizacyjnych.

MSM Events na Facebook!
Zachęcamy Was do dołączania do grupy MSM na Facebook, gdzie będziecie mogli zamieszczać swoje linki oraz zdjęcia relacjonujące Wasz udział w eventach MSM: http://www.facebook.com/group.php?gid=337384983875&ref=ts

Podstrona wydarzenia GG2010
http://www.facebook.com/event.php?eid=341540110479

Konkurs!
W związku z powyższym, mamy dla Was kolejny konkurs. Tym razem, aby wziąć udział w konkursie należy wypowiedzieć się na forum grupy MSM Events na Facebook w temacie KONKURS! Global Gathering i Wasze wrażenia.
Polecenie konkursowe: Jeśli byłaś/eś już uczestnikiem festiwalu, opowiedz krótko o swoim najprzyjemniejszym wspomnieniu z Globala. Jeśli natomiast 3 edycja GG będzie Twoją pierwszą, napisz co spowodowało, że zamierzasz bawić się z tysiącami innych szalonych ludzi na Torze Poznań 5 czerwca. Najciekawsze odpowiedzi, według komisji konkursowej MSM, zostaną nagrodzone.
Nagrody:
1 miejsce: 1 bilet Deluxe
2 miejsce: 1 bilet Standard
3 miejsce: gadget Global Gathering

Rozwiązanie konkursu nastąpi w tygodniu 16!

Śledź również MSM Events na Twitter (w wersji anglojęzycznej):
https://twitter.com/msmeventsagency

Global Gathering - konkurs filmowy oraz kolejne ciekawostki.

Agencja MSM Events zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym konkursie Global Gathering Promo Film! Tym razem Wasze zadanie polega na nagraniu krótkiego, około minutowego filmiku zapowiadającego kolejną edycję Global Gathering oraz umieszczenie go na youtube.com. Link do swoich produkcji wysyłajcie na info@msmevents.com.
Zasady konkursu są bardzo proste a wymogi które musi spełnić filmik są niewielkie! Jedyne co musi zawierać w sobie, to hasło przewodnie każdej edycji festiwalu czyli „MUZYKA – TOLERANCJA - BEZPIECZEŃSTWO”
W pierwszym etapie konkursu jury składające się z 5 przedstawicieli agencji MSM Events wybierze, ich zdaniem, najciekawsze i najzabawniejsze pomysły. Linki do najciekawszych projektów opublikowane zostaną na profilu grupy MSM Events na FACEBOOK (http://www.facebook.com/group.php?gid=337384983875&ref=ts) , dzięki czemu to Wy Drodzy Klubowicze będziecie mogli typować zwycięzcę oddając głosy na poszczególne nagrania! Filmy możecie nagrywać za pomocą dowolnych rejestratorów video.
Co można wygrać ? Nagrody są naprawdę bardzo ciekawe:
1) Miejsce pierwsze to pojedyncza wejściówka Deluxe na festiwal Global Gathering oraz koszulka Global Gathering.
2) Miejsce drugie to pojedyncza wejściówka standard na Global Gathering oraz smyczka Global Gatheringi plakat z autografami niektórych artystów tegorocznej edycji!
3) Miejsce trzecie to pojedyncza wejściówka standard na Global Gathering 2010.
Spośród głosujących rozlosowane zostaną 3 plakaty Global Gathering wraz z autografami niektórych artystów tegorocznego festiwalu! J
Linki do filmów można nadsyłać do 16 maja. Głosowanie potrwa od 17.05 do 20.05. Nagrody będą do odbioru 6 czerwca na Torze Poznań.
QDANCE- Kolejne niespodzianki !
Q-Dance oraz MSM Events z przyjemnością informują wszystkich fanów hardstyle, że również w tym roku powstanie sklepik z oryginalnymi gadżetami Q-Dance!
Agencja jest w stałym kontakcie z ekipą Q-Dance, która mając świadomość ogromnej popularności klimatów hardstyle w naszym kraju, przygotowuje specjalną oprawę artystyczną i sety muzyczne, co spowoduje, że szaleństwo czerwcowej nocy będzie jeszcze większe niż rok temu!

Przypominamy również że jakiś czas temu Agencja MSM Events ogłosiła konkursu The Sound Of Q-Dance, gdzie do wygrania były oryginalne koszulki Q-Dance. Oto zwycięzcy, z którymi przedstawiciel agencji skontaktuje się osobiście za pomocą portalu Ftb.pl w celu ustalenia szczegółów odbioru:
1) Bananowicz
2) Marcing 2000
3) Wenus

Namioty sferyczny - po raz pierwszy na evencie klubowym !
Specjalny namiot niespodzianka, który przygotowywany jest na tegoroczną edycję Global Gathering, oprócz doborowej muzyki będzie miał również oryginalny wygląd, dzięki specjalnej sferycznej hali namiotowej. Hale sferyczne ze względu na swój innowatorski wygląd nadają niepowtarzalny klimat każdej imprezie. Cały namiot tworzy niepowtarzalne doznania przestrzenne a to wszystko za sprawą swej konstrukcji, która bazuje na naturalnym kształcie kuli. Cały namiot o powierzchni około 400m2 w połączeniu z oświetleniem i aranżacją sceniczną stwarza niesamowity efekt, który jeszcze na długo pozostanie w pamięci Klubowiczów.

Bungee

Raz, dwa, trzy... BUNGEEEE! Skoki na bungee to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych sportów extremalnych. Bungee to solidny zastrzyk adrenaliny. Widząc z roku na rok rosnące zainteresowanie skokami bungee MSM Events również i tym razem postanawia udostępnić Wam możliwość skorzystania ze specjalnego dźwigu i oddania tego niezapomnianego skoku!
BEZPŁATNA STYLIZACJA FRYZUR
Uczestnicy imprezy Global Gathering będą mogli skorzystać z bezpłatnej stylizacji fryzur prowadzonej przez wykwalifikowych stylistów salonu Galeria Da Vinci z Poznania.
Do stylizacji fryzur używane będą profesjonalne kosmetyki marki Matrix.
Będzie można również skorzystać z bezpłatnej konsultacji fryzjerskiej dotyczącej koloryzacji oraz najnowszych trendów w cięciu na sezon WIOSNA/LATO 2010.

Dojazd na festiwal

Aby nikt nie miał problemu z dotarciem i powrotem z festiwalu Global Gathering, przy współpracy z MPK Poznań oraz ZTM Poznań, również w tym roku uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa MPK GLOBAL GATHERING, która w dniu festiwalu kursować będzie na trasie Dworzec Główny - Tor Poznań (przystanki pośrednie: „Bałtyk”, „Szylinga”, „Grodziska”, „Swoboda”). Opłata – zgodnie z obowiązującą taryfą MPK.
Ponadto, razem z TAXI RMI przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę transportową. Każdy klient w dniu festiwalu otrzyma 20% rabat na podróż taksówką po okazaniu biletu Global Gathering. Również każdy klient udający się na teren imprezy (Tor Poznań) i powracający z festiwalu otrzyma taki rabat.

Brak komentarzy: