piątek, 25 czerwca 2010

Pacha Ibiza nadchodzi!

Pacha Ibiza Comes to Poznań zbliża się wielkimi krokami. Już w następny weekend, sobotę 3 lipca, muzyczne i wizualne klimaty z Ibizy zawitają do hali numer 11 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tego dnia zagra dla Was rezydent klubu Pacha na Ibizie - Juan Diaz. Ponadto doskonałe houseowe rytmy zaserwują Wam DJ Adamus, Pete Overman oraz Jacob.

Poniżej prezentujemy krótkie filmy ukazujące atmosferę i wnętrza klubu Pacha ale nie tylko. Pacha to także moda, hotel, samochody i wiele innych elementów lifestyle’u. Kluby Pacha to przede wszystkim wyśmienita muzyka. W tym roku na Ibizie swoje autorskie wieczory ma między innym Swedish House Mafia oraz Eric Morillo!

Pacha Ibiza comes to Poznań rozpocznie się o godzinie 21.00.
Wejście dla posiadaczy zaproszeń Standard oraz chcących takie zaproszenie otrzymać (uwaga - zapoznaj się z regulaminem!) odbywać się będzie tylko i wyłącznie od strony ulicy Głogowskiej przez wejście główne targów - Hol Wschodni („akwarium”).
Wejście dla posiadaczy zaproszeń VIP odbywać się będzie również przez wejście główne targów - Hol Wschodni („akwarium”) od strony ulicy Głogowskiej. Dla wszystkich posiadaczy zaproszeń VIP przybywających na imprezę samochodem lub taxi zorganizowany będzie darmowy parking z wjazdem od ulicy Grunwaldzkiej.

W hali 11 otwarte będą osobne wejścia dla posiadaczy zaproszeń VIP oraz standard.

Wymień zaproszenie na breloczek albo płytę!
Zaproszenie upoważnia każdego uczestnika imprezy do odbioru zakupionego gadżetu Pacha, którym będzie oryginalny breloczek Pacha Ibiza albo płyta CD ‘Pacha mixed by Richard Grey 2007’.
Każdy posiadacz zaproszenia będzie mógł odebrać gadżet przy wejściu na teren imprezy. Pierwsi goście, którzy przybędą na imprezę będą mieli możliwość wyboru gadżetu.

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, w szczególności zasadami Dresscode. Regulamin dostępny jest na stronie www.msmevents.com oraz pod linkiem poniżej.


ZAPROSZENIA!
Zaproszenia dostępne są w punktach dystrybucji w cenie 49 PLN.
Zapytania w sprawie zaproszeń VIP prosimy kierować na adres: pachapoznan@gmail.com
Punkty dystrybucji:
www.ticketplanet.pl


- Centrum Informacji Miejskiej Poznań
- RockLongLuck Poznań
REGULAMIN:
Strona 1: http://img823.imageshack.us/img823/1560/regulamina.jpg
Strona 2: http://img15.imageshack.us/img15/557/regulaminbs.jpg

Brak komentarzy: