wtorek, 15 czerwca 2010

„Pacha style” w poznańskiej Iglicy!

Zapewne wielu z Was doskonale kojarzy budowlę ze zdjęcia poniżej. Iglica Międzynarodowych Targów Poznańskich to jeden z symboli Poznania, który kojarzy się z miastem nie tylko mieszkańcom Poznania. Hala numer 11 to miejsce przede wszystkim targowe, gdzie odbywają się liczne wystawy. Oryginalny okrągły budynek, z widoczną z dużej odległości iglicą, jest również doskonałą lokalizacją dla organizacji wielu spotkań, konferencji oraz imprez rozrywkowych.

Już 3 lipca, właśnie w Iglicy odbędzie się wyjątkowa impreza promująca markę PACHA w Polsce.

Pacha Ibiza comes to… to cykl imprez muzycznych utrzymanych w niesamowitym, gorącym, house’owym klimacie Pacha Ibiza, które odbywają się w wielu miastach Europy.

Charakteryzują się oryginalnym, ciepłym wystrojem wnętrza, pokazami tanecznymi w wykonaniu zmysłowych tancerek prosto z Ibizy oraz muzyką serwowaną przez rezydentów klubu spod znaku słodkich czereśni.

W Poznaniu podczas Pacha Ibiza comes to Poznań zagra specjalnie dla Was Juan Diaz, swoje sety zaprezentują również polscy DJ’e: DJ Adamus, Pete Overman, oraz Jacob (MSM Dj’s Collective).

Pacha Ibiza comes to Poznań to wydarzenie dla miłośników muzyki house, to impreza dla świadomych Klubowiczów, poszukujących doborowej rozrywki. Dla gości specjalnych, zorganizowana zostanie osobna strefa PACHA VIP.

Za aranżację wnętrz hali 11 odpowiedzialny będzie dekorator Pacha Ibiza, wykorzystując w tym celu elementy dekoracji w stylu Pacha. Najwyższą jakość nagłośnienia zagwarantuje Wam firma Fotis Sound, oświetleniem oryginalnych wnętrz Iglicy zajmą się specjaliści z TSE.

ZAPROSZENIA! Zaproszenia dostępne są w punktach dystrybucji cenie 49 PLN.
Zapytania w sprawie zaproszeń VIP prosimy kierować na adres: pachapoznan@gmail.com


Punkty dystrybucji:

- www.ticketplanet.pl

- www.muzikanova.pl

- Centrum Informacji Miejskiej Poznań
- RockLongLuck Poznań

REGULAMIN:


STRONA 1: http://img823.imageshack.us/img823/1560/regulamina.jpg

STRONA 2: http://img15.imageshack.us/img15/557/regulaminbs.jpg

Brak komentarzy: