środa, 30 czerwca 2010

SENSATION POLSKA 2010! Niepowtarzalny muzyczny spektakl po raz 5’ty w Polsce!!!

Jubileuszowa edycja niesamowitego muzyczno-wizualnego show jakim jest SENSATION odbędzie się 23 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Spodziewajcie się niespodzianek, jak na jubileuszową edycję przystało!

Jak co roku, Klubowicze w Polsce są pierwszymi, zaraz po Holandii, którzy będą mogli posłuchać, zobaczyć i przeżyć najnowszy show Sensation. Niesamowity klimat polskiej edycji imprezy oraz fakt, iż zaraz po Amsterdamie w naszym kraju prezentowane jest nowe show powodują, że Sensation Polska przyciąga co roku rzeszę fanów z całego świata. Najliczniejsze grupy przybywają do Wrocławia z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Litwy, Węgier, Włoch, Chorwacji oraz Belgii. Gościliśmy też w Hali Stulecia klubowiczów z Australii, USA oraz Kanady, a co ciekawe zdarzyli się także turyści z Japonii. Sensation Polska nie jest więc tylko lokalnym eventem. Przez ostatnie 4 lata stało się imprezą o charakterze międzynarodowym.

W tym roku motywem głównym będzie „Celebrate life with House”.


House to uczucie, celebracja życia. Każdy, kto miał kontakt z kulturą klubową przez ostatnie 20 lat, wie, że to prawda dlatego też nowym motywem przewodnim jest: „Celebruj życie!” Ponownie każdy z Was będzie mógł przeżyć fantastyczne doświadczenia. Akrobacje, pokazy, najlepsi DJ-e oraz tysiące ubranych na biało uczestników, a wszystko to razem tworzące atmosferę jedności i rozkoszy. Sensation jest jedyną w swoim rodzaju imprezą, podczas której tysiące ludzi w jednym miejscu i czasie celebruje życie w tak pełen szacunku i radości sposób.

Pod szyldem „Celebrate life” Sensation wchodzi we współpracę z dance4life - organizacją walczącą z rozprzestrzenianiem się AIDS i wirusa HIV. Wspólnie zorganizują oni jedyny w swoim rodzaju, owiany tajemnicą projekt oparty na interakcji publiczności. Część zysków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz fundacji.

Sensation nie jest kolejną imprezą, gdzie światła i lasery krążą bezwiednie po nieokreślonej przestrzeni. Marka tego wydarzenia to najwyższy poziom synchronizacji dźwięku z efektami wizualnymi. Sensation Polska 2009 było niepowtarzalną imprezą na biało, w towarzystwie bajkowych scenografii oraz wizualizacji zabierających nas w zmysłową przygodę w krainie czarów. Pierwszorzędni DJ-e robili wszystko, a nawet więcej, aby Klubowicze, z godziny na godzinę, coraz bardziej dawali się wciągać w świat fantazji.
Sensation udowodniło, że nie ma sobie równych w konkurencji przenoszenia nas do innego świata. Baśniowy klimat, teatr wyobraźni i do tego świetna klubowa muzyka na potężnym nagłośnieniu!

23 października, podczas polskiej edycji Sensation, swoje umiejętności zaprezentuje pięciu DJ-ów, wśród nich artyści kojarzeni z muzyką house i trance. Atmosferę podkręcać będzie MC. Planowany jest także warm-up.
Już wkrótce ogłoszony zostanie pełen wyjątkowy line-up, który z pewnością zadowoli wielu Klubowiczów.

Dołącz do społeczności Sensation Polska 2010 na FACEBOOK’u!
http://www.facebook.com/event.php?eid=139099009437779

BILETY
Pierwsza, ograniczona pula biletów pojawi się w sprzedaży 8 lipca na www.Ticketplanet.pl o godzinie 21.00. Po jej wyprzedaniu pojawi się kolejna pula.

Cen biletów, line-upu oraz kolejnych szczegółów możecie spodziewać się niebawem. Co ważne, bilety na Sensation Polska nie będą droższe, niż w roku ubiegłym.
Wypatrujcie zatem z niecierpliwością kolejnych wiadomości o tegorocznym Sensation Polska!

Brak komentarzy: